» Menu

» Astro +

» Sistemi Diellor

» Planetet Xhuxha

» Kometat, Asteroidet

» Thellė nė Hapesirė

» Mirėseerdhėt

Mirėseerdhėt tek Universalb.CoM. Kėtu do te gjeni gjithshka, qė i pėrket Universit. Njoftojmė tė gjithe ata persona qė kanė njohuri rreth Astrofizikės dhe Astronomisė, dhe qė kanė dėshirė ti bashkohen Klubit tonė, tė mos hezitojnė pėr tė na kontaktuar. Klubi ynė ėshtė i dedikuar pėr ti shpjeguar Shqiptarėve rreth shkencės. Pėr pyetje ose kėrkesa na kontaktoni Faleminderit!.

Shėnim: Per ju qė keni deshirė tė rregjistroheni direkt nga ''Facebook'' mjafton tė klikoni tek butoni ''F-Connect'' i cili ndodhet sipėr ne faqe. Pas rregjistrimit, i njėjti buton vlen edhe pėr tu identifikuar, qė tė keni mundėsi tė shkruani apo komentoni nė webin tonė.

Leximi juaj ėshtė kėnaqėsia jonė. Me Respekt Stafi.

» Temat mė tė reja

  RatingTitle, Username, & Date Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
01-17-2012 11:08 PM
11-20-2016 09:54 PM
nga florid
16 12,190
Vertetime
Eni Muca
11-07-2016 05:26 PM
11-07-2016 05:26 PM
nga Eni Muca
0 77
Rreth Nesh - Klubi...
Elton Balla
10-02-2010 03:06 PM
11-07-2016 04:54 PM
nga Eni Muca
37 52,949

» Pozicioni i Hėnės

POZICIONI MOMENTAL

» Identifikohu

Emri:

Password:

Akoma nuk jeni anėtarė?
Regjistrohu Tani!

» Vizitorė nė Linjė: 14

0 anėtarė 14 vizitorė
No Anėtarė online
Numri mė i madh i vizitorėve nė linjė ishte 1,012, 12-06-2012, nė 10:45 PM.

» Statistika

Anėtarė: 1,428
Tema: 492
Postime: 2,658
Postuesi mė i mirė: Elton Balla (718)
Pėrshėndesim anėtarin e ri, hvnvietnam232

» Abdyl Berisha

Mundėsuar nga vBadvanced CMPS v4.2.1